Hledáme IT scouty!

IT scout? Možná to slyšíš poprvé a je to v pořádku. Jedná se o náš speciální název pro pozici, ve které si můžeš vydělat pěkné peníze.

Kdo je IT scout

Člověk, který je tak trochu prodejce, obchodní zástupce a dokáže dobře vystupovat. Umí skvěle popsat nabízené služby a samozřejmě je umí prodat koncovému zákazníkovi.

Jak to vypadá v praxi

Nahoď oblek, či pohodlné džíny a jdi do akce. Jsi lovec, který jako svou kořist považuje ulovení nového zákazníka. Ať se jedná o tvorbu webových stránek, vektorové a rastrové grafiky, video editace apod. Je jen na tobě, kolik nových zákazníků nám dokážeš přivést. My tě za to štědře odměníme!

Přivlastnit si provizi

Již jsi členem našeho provizního systému?

Chceš nám oznámit svou potencionální spolupráci se zákazníkem, odešli nám všechny potřebné informace, díky naší nové aplikaci.

Kolik dostanu provizi?

VARIANTA

3% do 40 000 Kč hodnoty projektu

VARIANTA

2% od 40 000 Kč hodnoty projektu

Chceš nás začít doporučovat?

Aby ses stal IT Scoutem, je potřeba se nám nejdříve ohlásit. Pro zaevidování do našeho provizního systému nám napiš na email info@ingrasol.cz. Poté ti přiřadíme speciální sériové číslo IT Scouta, které ti poslouží pro ohlašování nových provizních příležitostí v naší webové aplikaci "Nová provizní příležitost".