Hledáme IT scouty!

IT scout? Možná to slyšíš poprvé a je to v pořádku. Jedná se o náš speciální název pro pozici, ve které si můžeš vydělat pěkné peníze.

Přivlastnit si provizi

Již jste členem našeho provizního systému?

Chcete nám oznámit svou potencionální spolupráci se zákazníkem, odešlete nám všechny informace, díky naší nové aplikaci.

Kdo je IT scout

Člověk, který je tak trochu prodejce, obchodní zástupce a dokáže dobře vystupovat. Umí skvěle popsat nabízené služby a samozřejmě je umí prodat koncovému zákazníkovi.

Jak to vypadá v praxi

Nahoď oblek, či pohodlné džíny a jdi do akce. Jsi lovec, který jako svou kořist považuje ulovení nového zákazníka. Ať se jedná o tvorbu webových stránek, vektorové a rastrové grafiky, video editace apod. Je jen na tobě, kolik nových zákazníků nám dokážeš přivést. My tě za to štědře odměníme!

od 3% do 5%

Projekt = provize

Pokud nám dohodíš zákazníka, který si například přeje vytvořit obsáhlé webové stránky s vycházející cenou 35 000 Kč, tvá provize z těchto stránek bude 1 050 Kč.
Pokud dokážeš prodat webové stránky, nebo webovou aplikaci za 75 000 Kč, dostaneš provizi 4%, tudíž 3 000 Kč. (Více informací nalezneš v našich provizních tabulkách).

Oslov své známé a přátelé

Pro začátek je nejjednodusší oslovit své známé a přátelé, zda by nevyužili našich služeb. Předej jim náš kontakt a pokud si se zákazníkem stanovíme podmínky a následně zahájíme tvorbu projektu, dostaneš slíbenou provizi dle našeho tabulkového ohodnocení provizí.

Chci se stát IT scoutem

*
Vyplň prosím pole "Jméno"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Příjmení"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Email"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Telefonní číslo"
V pořádku
(nepovinné)
Vyplň prosím pole "Doména webových stránek"
V pořádku
Vyplň název domény společnosti, které se má týkat tvorba služeb. Pokud společnost zatím nemá doménu, nech pole prázdné.
*
Vyplň prosím pole "Informace o službě"
V pořádku
Napište o jakou službu se jedná např. "tvorba webových stránek, grafika, seo atd."
*
Vyplň prosím pole "Zpráva"
V pořádku