Hledáme IT scouty!

IT scout? Možná to slyšíš poprvé a je to v pořádku. Jedná se o náš speciální název pro pozici, ve které si můžeš vydělat pěkné peníze.

Kdo je IT scout

Člověk, který je tak trochu prodejce, obchodní zástupce a dokáže dobře vystupovat. Umí skvěle popsat nabízené služby a samozřejmě je umí prodat koncovému zákazníkovi.

Jak to vypadá v praxi

Nahoď oblek, či pohodlné džíny a jdi do akce. Jsi lovec, který jako svou kořist považuje ulovení nového zákazníka. Ať se jedná o tvorbu webových stránek, vektorové a rastrové grafiky, video editace apod. Je jen na tobě, kolik nových zákazníků nám dokážeš přivést. My tě za to štědře odměníme!

od 2% do 3%

Projekt = provize

Pokud nám dohodíš zákazníka, který si například přeje vytvořit obsáhlé webové stránky s vycházející cenou 35 000 Kč, tvá provize z těchto stránek bude 1 050 Kč.
Pokud dokážeš prodat webové stránky, nebo webovou aplikaci za 70 000 Kč, dostaneš provizi 2%, tudíž 1 400 Kč.

Oslov své známé a přátelé

Pro začátek je nejjednodusší oslovit své známé a přátelé, zda by nevyužili našich služeb. Předej jim náš kontakt a pokud si se zákazníkem stanovíme podmínky a následně zahájíme tvorbu projektu, dostaneš slíbenou provizi dle našeho tabulkového ohodnocení provizí.

Chci se stát IT scoutem

*
Vyplň prosím pole "Jméno"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Příjmení"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Email"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Telefonní číslo"
V pořádku
*
Vyplň prosím pole "Zpráva"
V pořádku